środa, 29 października 2014

Golden Rose Rich Color #77Witajcie. Dzisiaj kolejny post lakierowy. Pierwszy raz pokazuje wam lakier z firmy Golden Rose, choć w swojej kolekcji mam ich chyba coś ok. 7 sztuk. Muszę przyznać, że są rewelacyjne. Tak trwałych lakierów jeszcze nie mialam. Potrafią się trzymać tydzień na paznokciach. Oczywiście wykonuje normalne czynności tj. sprzątam, zmywam itp. a lakier tylko wciąż tam jest... Na dodatek wystarczy jedna warstwa lakieru no i co za tym idzie szybko schnie.

Na pierwszy ogień idzie numer 77. Nie mogłam znaleźć go nigdzie w sieci. Postanowiłam wiec go kupić i podzielić się z wami jego zdjęciami. Bardzo przepraszam za nie najlepsze zdjęcia ale to tylko aparat z telefonu.
  
Moim zdaniem ten kolor świetnie się sprawdzi jako akcent na jednym bądź dwóch paznokciach. Na całości już nie wygląda tak fajnie. Dobrze by wyglądał w przypadku małej czarnej plus złote dodatki.


 Cena: 6,90 zł
Pojemność: 10,5 ml

1 komentarz:

  1. Lubię takie foliowe wykończenia jeśli chodzi o złoto i srebro - wykorzystuję je w zdobieniach, a szybkie schnięcie jest super :)
    Solo nie lubię, ale już pod stemplem byłoby super :)

    OdpowiedzUsuń